На Сумщині розпочався процес реорганізації 13 РДА

Голова ОДА Василь Хома підписав розпорядження про утворення комісії з реорганізації 13 райдержадміністрацій. Цими розпорядженнями у 13 районних адміністраціях утворюються комісії з реорганізації, визначаються голови комісій та їх персональний склад.


Згідно з розпорядженнями, голови комісій мають у семиденний строк з дня видання розпоряджень підготувати та подати відповідні плани заходів з реорганізації райдержадміністрацій.

Також голови комісій з реорганізації мають у десятиденний строк з дня видання розпорядження утворити комісії з інвентаризації майна, активів та зобов’язань.

«Процес реорганізації райдержадміністрацій – динамічний і має пройти відповідно до норм законодавства. Тому він перебуває на моєму особистому контролі, – наголосив Василь Хома. – Щомісяця до 10 числа голови комісій повинні інформувати Сумську облдержадміністрацію про хід реорганізації».

Облдержадміністрація на постійній основі супроводжуватиме райдержадміністрації в реалізації заходів щодо реорганізації. Примірні плани заходів з реорганізації вже надіслані до райдержадміністрацій.