На Сумщині спостерігається збільшення середньоденних надходжень митних платежів

"Незважаючи на еволюцію Сумської митниці ДФС протягом 25 років з дня створення, серед найважливіших та актуальних завдань митниці завжди залишається наповнення Державного бюджету України, – сказав Юрій Міщенко, заступник начальника Сумської митниці ДФС.


Так, у січні – березні цього року митницею перераховано до Державного бюджету України 1,3 млрд грн податків і зборів, що на 41 відсоток більше від фактичних перерахувань аналогічного періоду минулого року. Доведений індикативний показник надходжень митних платежів виконано на 127 відсотків.

Спостерігається збільшення середньоденних надходжень митних платежів майже на 40 відсотків. У першому кварталі 2017 року через автомобільні пункти пропуску Сумської митниці ДФС прослідувало майже 436 тис. громадян, що майже на 6 відсотків більше ніж у аналогічному періоді 2016 року.

Аналогічна ситуація з кількістю легкових транспортних засобів, яких прослідувало майже 109 тис. одиниць та вантажних транспортних засобів, яких прослідувало майже 44 тис. одиниць. За словами Юрія Міщенка, заступника начальника Сумської митниці ДФС, працівниками оперативних підрозділів митниці ведеться щодобова боротьба з незаконним переміщенням через митний кордон України наркотичних, психотропних речовин та зброї.

З початку року припинено:

– 38 спроб незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів і фальсифікованих лікарських засобів;

– 15 випадків незаконного переміщення зброї, боєприпасів, спецзасобів та приладдя до зброї.

Із незаконного обігу вилучено:

Майже 10 кг особливо небезпечного наркотичного засобу «канабіс»;

945 одиниць медичних препаратів наркотичної і психотропної дії. 115 патронів до мисливської, травматичної та інших видів зброї, 11 одиниць товарів військового призначення.

Протягом І кварталу цього року митницею порушено 193 справи про порушення митних правил на суму 43,5 млн. гривень. Кількість складених протоколів про ПМП збільшилась на 34 відсотки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, вартість предметів правопорушень збільшилась на 98 відсотків.