На Сумщині стартував «Слобожанський міст-2018»

На цьому наголосив очільник області Микола Клочко, відкриваючи XV Виставку міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018»


«Ця виставка вже стала традиційною для нашої області. Вона демонструє, що Сумщина справді багата успішними людьми і своїм промисловим та інтелектуальним потенціалом, – говорив Микола Клочко. – Безумовно, не все йде гладко, але ми створюємо на Сумщині сприятливий бізнес-клімат, особливо, якщо мова йде про реальний сектор економіки. І попри наш прикордонний статус, інвестиції на Сумщину йдуть і ви бачите реальний результат на цій виставці».

За словами очільника області, яскравим прикладом іноземних інвестицій на Сумщину є домовленість про контракт згідно з яким  Сумське НВО розпочне постачати своє обладнання для модернізації газоперекачувальних агрегатів дотискної компресорної станції (ДКС) «Памук» (Узбекистан) на загальну суму 3,7 млн. доларів.

«Про це ми домовились в рамках візиту делегації Сумщини в Узбекистан і завдяки нашій співпраці з Посольством Узбекистану в Україні, допомозі нашого українського посольства в Узбекистані», – підкреслив Микола Клочко.

Про це говорив і присутній на виставці Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв. За його словами, співпраця Узбекистану й Сумщини є досить плідною. Яскравим прикладом спільних домовленостей є конкретні плани щодо співпраці бізнесу Узбекистану та Сумщини.

«Нам комфортно працювати із Сумщиною. І в цьому, я вважаю, велика заслуг голови облдержадміністрації Миколи Клочка», – зазначив він.

У роботі виставки «Слобожанський міст-2018» взяли участь понад 30 товаровиробників Сумської області, які представили свої виробничі здобутки у галузі машинобудування, лісової та деревообробної промисловості, АПК, харчової, хімічної промисловості, енергоефективності, інформаційних технологій тощо.

У контексті обговорення на виставці питань сприятливого бізнес-клімату в області президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко зазначив: «Завдяки співпраці влади та бізнесу Сумщина перетворюється на діловий центр не лише Слобожанщини, а й України».

16041