На Сумщині створили антирейдерський штаб

Телефони «гарячої лінії» 0-800-50-40-40 , (0542)660-188, (0542)660-185 

Сумська  «Батьківщина» разом із селянами боротиметься з незаконним захопленням землі і для цього створила обласний антирейдерський штаб.  Про це повідомили «батьківщинівці» під час прес-конференції.


Обласний штаб очолив голова обласної парторганізації Олександр Лисенко. До штабу увійшли представники партії ВО «Батьківщина» та аграрії області. До оргкомітету штабу включені депутати Сумської обласної ради Віктор Ладуха та Катерина Приходько, голова Асоціації фермерів в Сумській області Микола Махітка, громадський діяч Ігор Басанець, та перший заступник голови ОПО ВО «Батьківщина» Віталій Бурбика.

Учасники прес-конференції переконані, що сьогодні по всій країні у селян силоміць, під прикриттям правоохоронних та адміністративних органів, а також реєстраційних установ та нотаріату, відбирають земельні ділянки, споруди сільськогосподарських підприємств та техніку. Дані факти є й на території Сумської області. Наприклад, на Охтирщині зафіксовані дані про приватну фірму, які скупляє землі району, а кінцевим бенефіціаром є компанія, яка зареєстрована на Кіпрі.

Представники штабу зазначили, що будуть звертатися до керівництва держави з вимогою розпочати реальну боротьбу проти рейдерства та бандитизму, терміново прийнявши відповідні закони, а також на рівні керівництва держави провести перевірки щодо причетності силових структур, державних адміністрацій та інших установ влади на місцях до рейдерських захоплень. Відповідний проект рішення вже підготовлений в Сумській облраді та буде розглянутий на черговій сесії 7 жовтня.

У Сумській області штаб розташований за адресою: м.Суми, вул. Бельгійська, 9, «гаряча лінія» (0542) 660-188, (0542) 660-185.

Нагадаємо, що Всеукраїнський антирейдерський штаб очолив народний депутат -«батьківщинівець» Вадим Івченко. «Гаряча лінія» – 0-800-50-40-40.