На Сумщині судитимуть чоловіка за вбивство власного батька

Подія сталася у Глухові 8 липня 2019 року. Ввечері до чергової частини поліції зателефонувала жінка, яка повідомила, що знайшла 70-річного сусіда в його квартирі на підлозі в крові без ознак життя. Правоохоронці, які виїхали на місце, виявили на тілі чоловіка ножові поранення.


Про це повідомляє Прокуратура Сумської області.

Під час опитування мешканців будинку поліцейські отримали інформацію, що вдень загибелі пенсіонера до нього приходив син. Чоловіка розшукали. Спочатку він заперечував свою провину, мовляв нічого не пам’ятає, бо був п’яний, а потім зізнався у скоєному. З його слів, на батька він образився, бо той не дав грошей на горілку. Виникла сварка, син схопив ніж і наніс не менше п’яти ударів батькові у груди. Закрив двері та пішов додому.

Згодом обвинувачений змінив свої свідчення, запевняв, що наніс батькові поранення, захищаючись. Однак за результатом зібраних доказів, зокрема висновків експертиз, дії чоловіка кваліфіковано саме як умисне вбивство за ч. 1 ст. 115 КК України. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі. На вирок суду він чекає в СІЗО.