На Сумщині троє українців намагалися незаконно перемістити через кордон до Росії 10 тонн м’ясопродукції

Вчора в Краснопільському районі військовослужбовці Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої партії м'ясопродукції.


У ході реалізації завчасно отриманої співробітниками УСБУ в Сумській області інформації про можливу протиправну діяльність, спільна міжвідомча група на польовій дорозі неподалік від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Мар'їне та російським Демидівка затримала вантажний автомобіль марки Mercedes-Benz української реєстрації та трьох громадян України.

В автофургоні правоохоронці виявили вантаж м'ясопродукції. Будь-які товаро-супровідні документи на товар у чоловіків були відсутні.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем м'ясопродукції, загальна вага якої склала близько 10 тонн, встановленим порядком переданий працівникам фіскальної служби.
На правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали, проводяться заходи щодо з’ясовування походження затриманого товару та законність знаходження його в прикордонні смузі.