На Сумщині відкрили гуртожиток ліцею-інтернату спортивного профілю “Барса”

За словами очільника області Миколи Клочка, будівництво цього об’єкту розпочалося ще у 2013 році. Загальна його вартість складає понад 48 мільйонів гривень. Сьогодні гуртожиток КУ Сумської обласної ради ліцею -інтернату спортивного профілю "Барса" урочисто введено в експлуатацію, а вже з 1 вересня він радо прийматиме юних спортсменів Сумщини.


На свято завітали спортивні зірки всеукраїнського масштабу, народні депутати України та керівництво обласної влади. 

«Нинішнє відкриття стало можливим завдяки підтримці обласного депутатського корпусу, який надав фінанси на будівництво спортивного гуртожитку з місцевого бюджету, коштам державного бюджету, участі депутатів Верховної Ради України та людей, не байдужих до розвитку спорту на Сумщині,– підкреслив Микола Клочко. – Тож я щиро дякую народним депутатам України, Федераціям футболу та біатлону України, обласним депутатам, усім тим, хто причетний до сьогоднішнього свята».

Дев’ятиповерхова будівля новозбудованого гУртожитку КУ Сумської обласної ради ліцею -інтернату спортивного профілю "Барса" у Сумах оснащена сучасним ліфтом, тут зручно Гуртожиток КУ Сумської обласної ради ліцею -інтернату спортивного профілю "Барса"розташовані кімнати для проживання, навчальні аудиторії, харчоблок. Усе це має сучасне обладнання для комфортного проживання юних спортсменів. Зокрема на сьогодні зазначений об’єкт є найкращим за всіма умовами в Україні. 

«Ми й надалі робитимемо все можливе, щоб діти нашої області мали спортивне майбутнє, – підкреслив голова облдержадміністрації. – І сьогодні ми працюємо над тим, щоб на Сумщині з’явилася сучасна лижоролерна траса. Уже виділяються кошти з обласного бюджету, а також ми звернемося до народних депутатів України з проханням допомогти нам у фінансуванні цього проекту».