На Сумщині відшкодовано державі понад 1,8 млн. грн несплаченого податку

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області забезпечено відшкодування до бюджету понад 1,8 млн. грн несплаченого екологічного податку.


Слідчими управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області вирішується питання щодо звільнення від кримінальної відповідальності службової особи одного з комунальних підприємств, яка відшкодувала державі більше 1,8 млн. грн завданих збитків.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України встановлено, що службова особа одного з комунальних підприємств області внесла неправдиві відомості до податкових декларацій з екологічного податку, внаслідок чого ухилилася від сплати цього податку в значних розмірах.

Завдяки діям податкової міліції заподіяні бюджету збитки, а також шкоду, завдану несвоєчасною сплатою податку, в загальній сумі сумі понад 1,8 млн. грн відшкодовано в повному обсязі.

На підставі ч.4 ст.212 КК України до суду направлено кримінальне провадження для звільнення вказаної особи від кримінальної відповідальності.