На Сумщині відзначили переможців премії ім.Пилипа Рудя

Оприлюднені результати присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії імені Пилипа Рудя у 2016 році.


Високої відзнаки удостоєні в номінаціях:

«Художня література» – журналіст, письменник Євген Положій за книгу «Іловайськ» (книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдатів та офіцерів, бійців добровольчих батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився у кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі»).

«Журналістика» – заступник редактора газети «Голос Посулля» Жанна Абаровська за ряд публікацій з краєзнавства, культури та мистецтва.

«Мистецтво» – народний аматорський театр Конотопського міського будинку культури «Зоряний» за неодноразові перемоги у театральних конкурсах, народний проект «Герої нації» (вистава Б.Олександрової «Із Тарасом – через Морок»).

«Краєзнавство» – вчитель історії Сумської гімназії № 1, завідувач музею полковника Герасима Кондратьєва Микола Карпенко за значний внесок у розвиток краєзнавства Сумщини, популяризацію історії рідного краю, національних українських традицій та видатних діячів Сумщини.