На Сумщині викрито неповнолітнього нападника

Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратури затверджено повідомлення про підозру стосовно 17-річного жителя Білопільського району. Юнак обґрунтовано підозрюється у вчиненні розбійного нападу та декількох грабежів. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством) та ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством) КК України.


Досудовим розслідуванням встановлено його причетність до нападу на жінку 10 лютого поточного року. Тоді зловмисник у вечірній час, пересвідчившись у відсутності свідків, підбіг до потерпілої, вдарив її декілька разів у обличчя, вихопив сумочку та зник у невідомому напрямку. Окрім того, зібрано достатньо доказів того, що саме цей юнак наприкінці минулого та початку цього років пограбував аналогічним способом ще трьох жінок.

Як повідомив начальник Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Павло Стріла, наразі юнак, як того вимагає законодавство, дає свідчення в присутності батька, прокуратура вже готує клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Неповнолітньому зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі, повідомляють у прокуратурі Сумської області.