На Сумщині затверджено план ремонту доріг

Голова облдержадміністрації Микола Клочко прокоментував план ремонту автомобільних доріг загального користування Сумської області на поточний рік 


«Кошти на ремонт автомобільних доріг ми розподілили приблизно однаково між округами, навіть у ті райони направили фінансування, де голови протиставляють себе обласній владі. Керівники районів змінюються, а люди не повинні страждати від їх діяльності чи бездіяльності», – зазначив очільник області.

За його словами, важливе місце у ремонті доріг та їх довготривалої якості посідає перевантаження. «Усі наші зусилля по ремонту доріг будуть марними без становлення реального контролю за перевантаженням. Якісні дороги  – це наша спільна відповідальність, і ми зацікавлені у тому, аби щороку їх не ремонтувати».

«На балансі Служби автомобільних доріг Сумської області наразі всього 2000 кілометрів, основне фінансування яких здійснюватиметься за рахунок Укравтодору. За планом роботи на цей рік вже на чотири об’єкти виділено кошти і проходять тендерні процедури, а з настанням сприятливих погодних умов ми перейдемо безпосередньо до будівництва і реконструкції», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк.

Як він зазначив, зокрема відремонтують всю дорогу Охтирка – Харків, а не тільки ті ділянки, що проходять через Сумщину; реконструюють автомобільний міст біля села Климентове на дорозі Суми – Полтава; проведуть ремонт дороги за напрямком Київ – Суми – Харків, на розроблення проектно-кошторисної документації якої у минулому році були виділені кошти з обласного бюджету, і зроблять ділянку дороги від кордону з Чернігівщиною і до Ромен.