На Сумщині – значне зниження температури. Інформація для тих, хто збирається у дорогу

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології, на Сумщині 13 лютого очікується хуртовина, на дорогах ожеледиця. Температура знизиться вночі до -12..-17°С, вдень -10 -15°С.


14 лютого: без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Температура вночі -15..-20°С, вдень -10..-15°С.

Проїзд дорогами державного значення на території області забезпечується цілодобово.

За інформацією Департаменту цивільного захисту населення Сумської облдержадміністрації, для розчищення автомобільних доріг залучено 115 одиниць снігоприбиральної техніки та 132 працівника ДП «Сумський Облавтодор». Продовжується превентивна обробка дорожнього покриття на спусках, підйомах, небезпечних ділянках та штучних спорудах автодоріг державного значення. По місту Суми працює 19 одиниць техніки та 21 працівник.

Нагадуємо, для людей, які опиняться у скрутних життєвих обставинах або негода застане їх у дорозі, на Сумщині розгорнуто 622 пункти обігріву з додержанням всіх карантинних вимог. Адреси пунктів обігріву на Сумщині дивіться за посиланням.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення диспетчери Служби автомобільних доріг у Сумській області працюють цілодобово за телефонами: 0542-700-281, 050-307-56-92.