На Сумщині зтягнуть гроші на користь селян з молокопідприємства-боржника

Ситуація довкола невиплачених мільйонних коштів за здане молоко підприємством ТОВ «Малка-Транс» набула великого розголосу, адже й справді нерадиві бізнесмени, користуючись результатами селянської важкої праці, забули про молокоздавачів. 4,5 мільйони гривень – така суму боргу перед невтомними трудівниками.


Щоб реально виконати рішення суду про стягнення коштів з ТОВ «Малка-Транс» на суму близько 4,5 млн. грн., призначених для виплат селянам за здачу молока, виконавчою групою державних виконавців  примусового відділу області та виконавчої служби міста Конотоп  був здійснений виїзд до підприємства – боржника.

Незважаючи на супротив з боку службових осіб ТОВ «Малка-Транс», працівниками органів юстиції перевірено наявність та умови зберігання раніше описаного державними виконавцями майна. Були виявлені факти порушення пломб на транспортних засобах, самовільно запущений у роботу раніше арештований та опломбований сирковий цех. За вказаними фактами до правоохоронних органів направлені відповідні матеріали.

Разом з цим, описано все інше майно підприємства, в тому числі транспортні  засоби, які перебували у розшуку, нерухоме майно, земельна ділянка, а також, виробничі цеха. Не втрачаючи часу, експертом, що був присутнім при  описі, одразу розпочато оцінку майна.

Дана резонансна ситуація доводить, що для органів юстиції захист порушених прав громадян – понад усе!