На Сумщині ретельно контролюють використання коштів на будівництво футбольних полів

Про це зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим Акпєров під час апаратної наради після розгляду питання щодо стану реалізації в Сумській області державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»


За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласного управління молоді і спорту Олександра Кравченка, програмою передбачена реалізація 10 проектів на території Сумської області. «Загальний обсяг фінансування цих проектів склав майже 15 мільйонів гривень, де 50% – це державний бюджет і ще 50% – місцеві бюджети», – додав він.

Наразі футбольні поля зі штучним покриттям створені в селі Малий Самбір Конотопського району, у місті Охтирка, Тростянецькій ОТГ, Березівській ОТГ Глухівського району, Кролевецькій ОТГ та Бочечківській ОТГ Конотопського району і тривають будівельні роботи в Охтирці і Краснопільській  громаді.

«Не розпочали ще будівництво у Дружбівській ОТГ Ямпільського району та Чернеччинській ОТГ Охтирського району. У Дружбівській громаді виникли проблеми з отриманням кадастрового номеру земельної ділянки, а у Чернеччинській – з документацією. Оскільки на той момент вона ще не мала статус громади», – пояснив Олександр Кравченко.

Як він зазначив, нещодавно до Мінрегіону Сумська область подала ще два проекти – вони вже затверджені. Також до подачі готуються документи ще 7 об’єктів на нерозподілений залишок, закріплений за Сумською областю на 2018 рік.

Вадим Акпєров доручив Дружбівському міському голові якомога швидше вирішити питання з отриманням дозвільної документації та забезпечити вчасну реалізацію проектів будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. «Державні кошти потрібно ефективно використовувати, тим більше, що проекти подані і затверджені», – наголосив посадовець.