На тростянецькому ринку відмінили “містове”

Мешканці Тростянецької громади, які торгують городиною, медом, молоком, м’ясом птиці, та іншими продуктами, які вирощені у власному господарстві чи присадибній ділянці, не будуть сплачувати кошти за користування торговельними місцями на території КП «Тростянецький ринок» по вул. Набережній.


– Наше завдання – усіляко сприяти людям, які займаються власним господарством, садять городи, вирощують домашню птицю, тварин. Ми повинні дати їм можливість розвиватися і вільно торгувати тим, що вирощено власною клопіткою працею. Тому, брати з таких людей плату за користування торгівельними місцями, на даний час, я вважаю, непотрібно, – підкреслив міський голова Юрій Бова.

Для того, щоби мати можливість торгувати, не сплачувати кошти за користування торговельними місцями, громадянам потрібно звернутися до голови вуличного комітету, чи депутата на своєму окрузі, а якщо це мешканець села – до сільського старости, який надасть відповідну довідку, яка підтверджує, що товар дійсно вирощений у приватному господарстві людини, яка проживає на території Тростянецької громади.