На Великописарівщині відремонтували міст: лобістом реконструкції виступив обласний депутат Олександр Стрельченко

Ми часто звертаємо увагу на дороги і менше на мости. А вони здебільшого збудовані в 70-80-х роках минулого століття, декілька десятиліть уже не ремонтувалися і не розраховані на нинішній потік транспорту. Тож наразі багато мостів опинилися у списку проблемних. Утім у складній економічній ситуації відремонтувати вдається далеко не всі шляхопроводи. Це можливо, якщо є підтримка на рівні області.


Лобістом ремонту мосту в селі Попівка через річку Ворсклиця, що у Великописарівському районі, виступив депутат Сумської обласної ради, Олександр Стрельченко. Він звернувся до ДП «Дороги Сумщини» і вже на початку серпня  розпочалися роботи з реконструкції переходу загальною вартістю 200 тисяч грн. Їх мають завершити вже за тиждень.

«Ця подія в масштабах країни здається не дуже значною. А для од­нієї громади вона надзви­чайно важлива. Тому я дуже вдячний за розуміння проблеми, уваги до цього об’єкту заступнику директора з розвитку доріг ДП «Дороги Сумщини» Андрію Ткаченку. Бригада ремонтників якісно та в стислі терміни виконала роботи і тепер для людей знято одну проблему. Бо цей міст дуже необхідний для мешканців навколишніх населених пунктів. Він з’єднує декілька сіл між собою і з трасою до Сум», – зазначив Олександр Стрельченко.

Місцеві жителі постійно скаржилися на незручності, проте, в місцевому бюджеті завжди бракувало коштів на ремонт переходу. Ініціативу в свої руки взяв обласний депутат, який зумів направити кошти саме на Великописарівщину.

«Майже 50 метрів реконструкції переходу через Ворсклицю – це перший об’єкт, який здали дорожники у Великописарівському районі, – розповів Андрій Ткаченко. – До жовтня поточного року будуть відремонтовані ще два шляхопроводи в селах Дмитрівка і Братениця. На їх ремонт витратять також 200 тисяч грн».

Люди дуже задоволені реконструкцією переходу і дякують за турботу Олександру Стрельченку. Говорять, що більшість питань, з якими до нього звертаються жителі, він вирішує.

«Вважаю, що ми повинні завжди спільно – місцеві жителі, депутати обласної ради, інших рад, працювати над покращенням життя громад. Думаю, цей міст стане хорошим прикладом, як потрібно співпрацювати для покращення спільного добробуту», – відзначив Олександр Стрельченко.