На Водохрещу в дитячому садочку Сум відкрили оновлений басейн

На Водохреща у дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) «Золотий півник» відкрили після капітального ремонту басейн.


Ремонт басейну у «Золотому півнику» тривав трохи більше півроку. На роботи з міського бюджету спрямували 1,3 млн гривень. І вже нині вихованці закладу мають змогу плескатись у теплому та комфортному басейні.

«Сьогодні діти нам розповідали, що їм дуже подобається у басейні та дякували за такий подарунок – а це найвища оцінка нашої роботи. Коли чуєш від дітей такі слова, хочеться працювати ще більше і ще краще, аби у всіх дитсадках міста були не гірші умови», – зазначив міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

За цим басейном, повідомив перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО, ремонтуватимуть той, що у дитсадку «Сонечко». Також у планах міської влади привести до ладу всі такі об’єкти, а їх за інформацією начальника відділу освіти і науки Антоніни ДАНИЛЬЧЕНКО по місту загалом дев’ять (два не працюють, в одному розпочинається ремонт за кошти державного бюджету). Є наміри, якщо дозволять розміри земельної ділянки, облаштувати басейн у дошкільному навчальному закладі, що цього року почнуть зводити по вул. Інтернаціоналістів.

«Наші діти мають виховуватись у найкращих дитсадках», – наголосив Володимир Войтенко.

Відвідання басейну, повідомила завідувачка дитсадка Наталія ЯКИМЕНКО буде безкоштовним. Ходити сюди, щонайменше раз на тиждень, зможуть усі вихованці (включно з групою коротривалого перебування), хто не має медичних протипоказань.