На Ямпільщині буде зведено ще один храм

У Княжичах освятили фундамент під зведення сільського храму. Це чи не єдине велике село на Ямпільщині, де досі немає храму.


Віряни мають ходити до церкви у сусідню Марчихина Буду за багато  кілометрів. Княжичани попросили посприяти в будівництві церкви Костянтина Товстуху, ще коли він балотувався до обласної ради.

Він прохання виборців не забув і навіть поставив пріоритетним у своїй діяльності. Разом з головою сільської ради Сергієм Кузьменком, місцевими активістами, ще навесні обрали місце під будівництво (капітальний фундамент було закладено ще в радянські часи для якоїсь споруди). Потім Костянтин Товстуха знайшов меценатів, готових на пожертви.

І от, за благословенням Преосвященнійшого Романа, єпископа Конотопського і Глухівського, настоятель храму святого Миколая зі Свеси отець Григорій, та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці з Орлівки отець Олександр освятили фундамент під зведення Княжицького храму.

«Церква, за бажанням вірян, буде дерев’яною, – сказав присутній на освяченні доброї справи Костянтин Товстуха. – У селі є майстри, які допоможуть її зводити. Разом зробимо богоугодну справу і поставимо під небом чудовий храм».

А ім’я храм носитиме – святого великомученика Димитрія Солунського (Мироточивого). Справа в тім, що престольне свято в Княжичах 8 листопада і припадає на Димитрів день.

Немає сумніву в тому, що селяни докладуть максимуму зусиль, щоб звести храм до престольного свята.