На ювілейному фестивалі “Друг з притулку” 15 тварин знайшли собі дім

Вчора у Сумах, 25 лютого, у виставковому центрі «Іллінський» відбувся фестиваль «Друг з притулку», де собаки з Центру перетримки Товариства захисту тварин шукали собі господаря, повідомляють сайти sumypost та tv.sumy.  


У результаті фестивалю домашніми стали 15 тварин: цуценята, кішечки і одна доросла собака. Тварини з центру перетримки демонстрували свої таланти та красу, аби знайти дім. У заході взяли участь 40 дорослих собак, 15 цуценят та 15 котів.

“Ми готувалися до цього заходу десь біля двох тижнів: привчали собаку до повідку, хто не привчений, також давали їм змогу звикнути до певної людини, яка буде виходити з нею на ринг”, – розповіла волонтер Світлана Жереб.

Окрім презентації тварин, волонтери ще організували благодійний ярмарок, гроші з якого підуть на лікування вихованців центру перетримки.

Фестиваль тварин з притулку у Сумах проводять вп’яте

Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Елены Сай.

Гості фестивалю побачили виставку собак і котів від Товариства захисту тварин, фотосушку, мали змогу отримати консультацію ветеринара і кінолога.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Алексея Целика.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Алексея Целика.Фото Алексея Целика.Фото Елены Сай.Фото Алексея Целика.Фото Алексея Целика.

Для глядачів та учасників заходу на фестивалі виступали музичні, а також танцювальні колективи.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Сумське товариство захисту тварин.Фото Сумське товариство захисту тварин.

Сумчани, які не планують заводити чотирилапого друга, мали нагоду допомогти безпритульним тваринам кормом і ліками.

Фото: Сумське товариство захисту тварин; Олена Сай; Олексій Целік.