На заводі “Імпульс” у Шостці запустили повний цикл виготовлення комплектувальних для боєприпасів

Шосткинський казенний завод “Імпульс”, що входить до складу держконцерну “Укрборонпром”, відкрив у вівторок новий виробничий комплекс, де виготовлятимуть всі необхідні деталі для засобів ініціювання артилерійських снарядів та ракетного озброєння.


Як повідомляється на сайті “Укроборонпрому”, завдяки запуску нового цеху на заводі утворився повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів і ракетного озброєння.

У цеху встановлено 101 комп’ютеризований високотехнологічний верстат та обладнання для виробництва комплектувальних деталей для детонаторів. “Високоточні верстати мають вільний набір інструментів, які здатні виготовити всю номенклатуру комплектувальних для детонаторів”, – розповів директор дивізіону високоточної зброї та боєприпасів “Укроборонпрому” Андрій Артюшенко.

Як повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони, на базі “Імпульсу” вперше в історії України створено новий виробничий комплекс, здатний у необхідній кількості та за наявності конструкторської технологічної документації виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння, зокрема всіх видів детонаторів і інших комплектуючих

У вівторок на заводі відбулися успішні випробування дослідної партії підривника В-429, наступний етап – полігонні випробування. У цеху вже працює 25 осіб, передбачається, що за повної завантаженості буде задіяно 45 фахівців.

Цех обладнано протягом 9 місяців, його вартість становить 282 млн грн. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, з початку наступного року підприємство готове до серійного випуску детонаторів В-429 та інших елементів вогневих ланцюгів на обладнанні найвищого класу. “Україна може пишатися… Рішення з реновації заводу “Імпульс” було ухвалено минулого року, і зусиллями трудового колективу та керівництва заводу вдалося реалізувати це завдання на сто відсотків”, – зазначив він.

“Завдяки оновленню потужності заводу “Імпульс” здатні повністю забезпечувати потреби Міністерства оборони України”, – зазначають в “Укроборонпромі”.

interfax.com.ua