Найактивнішим парламентарем серед мажоритарників від Сумщини є Владислав Бухарєв

Стали відомі результати роботи всіх народних обранців, які працюють у Верховній Раді України.


Найактивнішим обранцем від Сумщини є Владислав Бухарєв – фракція "Батьківщина". Ним подано 42 законопроекти, 27 – у комітет, в якому він працює. У першому читанні прийнято 4 законопроекти, а в цілому – 6. У процентному відношенні активність його роботи оцінюється в 64,29%.

Наступним за рейтингом є Микола Лаврик – фракція "БПП "Солдіарність". Ним подано 15 законопроектів, 7 з яких – до свого комітету. В першому читанні прийнято 1, загалом – 2. Його активність роботи складає 46,67%.

Третю сходинку обранців від Сумщини зайняв Ігор Молоток від "Волі народу". Його загальна активність склала 36,17%. Він подав на розгляд 47 законопроектів. До комітету, в якому працює – 17. В першому читнанні не прийнято жодного, а в цілому – 4.

Далі за рейтингом – Олег Медуниця від "Народного Фронту" із 63-ма законопроектами, 12 з яких було подано до свого комітету. В першому читанні прийнято 1 законопроект, в цілому – 6. Його активність складає 19,05%.

Передостанню сходинку займає Олександр Сугоняко від "БПП "Солдірність" – 3,23% активності. Ним подано 31 законопроект, 1 з них до свого комітету, в першому читанні прийнято 2 законопроекти і в цілому – 1.

І останнє місце за позафракційним Андрієм Деркачем. Ним подано 36 законопроектів, один з яких до свого комітету. В першому читанні не прийнято жодного, а в цілому – 2.