Найбільш кричущою проблемою у сфері медицини Сумщини є онкодиспансер

«Сфера медицини – основний пріоритет у нашій діяльності, як депутатів обласної ради», – наголошує голова фракції, представник Опозиційної платформи – За життя Олександр Стрельченко.


Найбільш кричущою на сьогодні проблемою обранець вважає онкологічний диспансер, який потребує ремонту, нового обладнання, медикаментів. Тож на останній сесії обласної ради на придбання медобладнання було виділено 3,6 млн грн.

«Голова обласної ради Володимир Токар чує наші пропозиції, які ми висуваємо щодо поліпшення умов у медичних закладах області і, таким чином, тільки з початку року на онкологічний диспансер було направлено з обласного бюджету 20 млн грн», – говорить опозиціонер.

Загалом же на медичну галузь Сумщини у 2019 році передбачається виділити більше 800 млн грн. Гроші, за словами депутата, направлять на Шосткинський дитячий протитуберкульозний санаторій, Шосткинський протитуберкульозний диспансер, обласні заклади реабілітації дітей, лікарні, геріатричний пансіонат, госпіталь, швидку допомогу, на розвиток сільської медицини тощо.

«Ключовою проблемою є відсутність достатнього державного фінансування в останні роки. Минулого року було направлено на медицину тільки половину мінімально необхідної суми коштів, яку рекомендує виділяти Всесвітня організація охорони здоров’я. Тому ми на обласному рівні намагаємся всіляко виправити помилки влади. Ми не будемо зупинятися і далі працюватимемо у цьому напрямку, бо здоров’я людей має бути головним пріоритетом у роботі депутата», – запевнив Олександр Стрельченко.