Найбільша кількість мандатів депутатів ОТГ дісталася на Сумщині “батьківщинівцям”

За попередніми результатами підрахунків ДВК, найбільше жителі ОТГ Сумщини, де відбувалися вибори минулої неділі, голосували за представників "Батьківщини", повідомляє spec-kor.


За них свої голоси віддали 22% виборців. Попередньо ВО "Батьківщина" отримала 45 мандатів. Найактивніше за цю політичну силу голосували жителі Буринського, Конотопського та Сумського районів. 

39 депутатів обрали від "Блоку Петра Порошенка". «Аграрна партія» матиме 20 депутатів. 

44565578

7% мандатів у "Сили людей", 5% – у "Справедливості". По 4% мають "Відродження" та "УКРОП", 3% – "Самопоміч". По 2% – у "Опоблоку", радикалів та "Наш край". Ще 20% депутатів-самовисуванців.

Нагадаємо, 29 жовтня, проходили перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 9 громадах Сумщини. Участь у них мали взяти 65 тисяч виборців, натомість на дільниці з’явилися дещо більше 30 тисяч людей, це 46,2% від загальної кількості виборців, які мали проголосувати.

Майже усі виборчі дільниці Сумщини розпочали свою роботу о 8-й ранку без порушень. Дотримання правопорядку та публічний спокій в ході виборів забезпечували більше 150 співробітників поліції.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *