Напередодні Дня матері біля Шосткинського пологового будинку висадили 120 кущів троянд

13 травня в світі відзначають День матері. До свята представники чоловічої половини депутатів обласної та мыської рад зробили подарунок всім матерям Шостки та пологовому відділенню Шосткинської ЦРЛ.


11 травня депутати обласної ради Олександр Стрельченко та Володимир Пилипейко від Опозиційного блоку і помічник орстаннього з юридичних питань Дмитро Єфіменко, депутат Шосткинської міськради Віктор Калиновський разом з працівниками пологового будинку своїми руками створили клумбу і висадили 120 кущів сортових троянд.

Змінивши ділові костюми на зручний одяг, політики взялися готувати клумби і висаджувати квіти. Спочатку розпушили землю, а потім висаджували і поливали троянди. Така приємна робота на свіжому повітрі додає бадьорості і заряджає позитивною енергією на цілий день, ділиться Олександр Стрельченко: «Кожна жінка любить квіти, тому ми впевнені, що ці троянди піднімуть настрій молодим мамам. Таким чином ми хочемо віддячити всім жінкам за любов, терпіння і доброту. А коли будуть приходити в пологовий будинок тата, вони будуть усвідомлювати, що діти – це квіти життя».

Крім того він зазначив, що політична сила, яку він представляє, буде робити все можливе, щоб діти жили у мирі і благополуччі. А від влади вимагати підвищення стандартів для поліпшення життя молодих сімей.

«До дня матері ми вирішили зробити подарунок всім сьогоднішнім і майбутнім мамам Шостки, висадивши біля пологового будинку ці красиві квіти», – сказав Володимир Пилипейко, звертаючись до присутніх.

Саджанці вирощені в Буринському розпліднику і адаптовані до клімату північного регіону, а також оброблені для кращої їх приживлюваності.

«Сьогодні ми висадили 120 кущів троянд біля пологового будинку – там, де жінка отримує новий статус, можливо, один з найголовніших у житті – мама. Я думаю, клумба буде радувати не тільки породіль і їх сім'ї, а й усіх городян, які будуть проходити повз», – зазначив Дмитро Єфіменко.

Політикам подякував за подарунок головлікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин: «З початку року в Шостці зберігається позитивна динаміка збільшення народжуваності. У нас хороший пологовий будинок, хороший персонал, сучасне обладнання. Але все повинно йти в комплексі. І тому доглянута територія біля пологового будинку буде сприяти гарному настрою породіль, і як наслідок, швидкому їх одужанню. Ми вдячні депутатам, які пішли нам на зустріч і допомогли створенню такої краси».

А опозиціонери вже планують облагородити прилеглу територію, зокрема, встановити в прилеглому садку лавочки для зручності відвідувачів.