Напередодні Дня Святого Миколая – фрукти для дітей ліцею-інтернату спортивного профілю від депутатів

Для депутатів-опозиціонерів вже стало доброю традицією – саме до дня Святого Миколая відвідувати дітлахів в стінах Комунального закладу Сумської обласної ради – “Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю”. 


Не зрадили багаторічним традиціям і цьогоріч. Напередодні найочікуванішого дітлахами свята до малечі завітали депутат обласної ради Володимир Пилипейко та депутат Шосткинської міської ради Віктор Калиновський.

Обранці привезли фрукти, бо, переконані, що вони сьогодні найбільш необхідними, оскільки є важливим джерелом вітамінів.

Володимир Пилипейко побажав дітворі, щоб у День Святого Миколая трапилося добре диво. Аби щедрий  Миколай приніс мир, добро, щастя, злагоду та благополуччя кожній родині, всій громаді та рідній Україні.

Нагадаємо, Володимир Пилипейко і команда опозиціонерів опікуються Шосткинським інтернатом вже більше 11 років. Разом з вихованцями та педагогічним колективом заклали молодий фруктовий сад, допомагають з матеріально-технічним оснащенням і капітальними ремонтами, з теплими словами привітань та подарунками приходять на свята. А коли, через малу чисельність вихованців, постало питання про закриття установи, прийняли рішення і ініціювали на сесії облради перепрофілювання інтернату для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт в ліцей-інтернат спортивного профілю. Так змогли зберегти і продовжують удосконалювати навчальний заклад.

Зараз в спортивному ліцеї-інтернаті навчається 180 вихованців, багато хто з них вже досяг другого юнацького спортивного розряду з греко-римської боротьби та хокею на траві. Тут розвивається спортивне покоління, зростає спортивна слава Шостки та Сумщини.

В рамках візиту депутатів до ліцею-інтернату були намічені і подальші плани розвитку установи за підтримки народних обранців. Так, керівництво ліцею-інтернату просить допомоги в придбанні автобуса для поїздок юних спортсменів на змагання.