Напередодні канікул працівники патрульної поліції Сумщини провели ряд профілактичних занять у навчальних закладах міста

За три тижні до початку весняних канікул у навчальних закладах інспектори патрульної поліції провели понад 50 профілактичних занять, якими охопили понад 3500 дітей.


Темами занять для наймолодших були: «Правила дорожнього руху», «Дитина й незнайомець». Для учнів середніх та старших класів, а також кадетів та студентів — «Права дитини», «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Відповідальність підлітків за порушення закону».

Під час занять діти розповідали свої життєві історії, ставили різні питання, котрі їх хвилювали.

Під час проведення кожного заняття поліцейські також приділяли увагу дотриманню Правил дорожнього руху.

Також поліцейські звертаються до батьків з тим, що необхідно пам’ятати, що найбільш поширеними порушеннями Правил дорожнього руху дітьми є, несподівана поява на проїзній частині, перехід дороги в невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, ігри поблизу дороги. Тож, щоби цього не сталося, просять нагадувати дітям елементарні правила безпеки на дорозі, показувати своїм прикладом, як потрібно поводитися на проїжджій частині.

Водііїв транспортних засобів просять дотримуватися швидкісного режиму і правил проїзду пішохідних переходів. Треба бути особливо уважними при наближенні до зупинок громадського транспорту, місць дитячого відпочинку, знижувати швидкість, давати дітям можливість безпечно перейти дорогу.