Небайдужі сумчани повідомили про пограбування

Вчасне повідомлення небайдужих сумчан про злочин дало змогу патрульним затримати ймовірного зловмисника на місці події.


«На зупинці громадського транспорту, що на вулиці Білопільський шлях, грабують чоловіка» — таке повідомлення отримали патрульні з телеграм каналу «Безпечне місто Суми» (посилання — https://t.me/Sumypravo).

Вартові порядку, не гаючи ні хвилини, миттєво прибули на місце події. На зупинці дійсно перебували двоє чоловіків. Один із них мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, а інший чітко підпадав під описані заявником прикмети. Перший дійсно повідомив патрульним, що в нього зникли особисті речі: наручний годинник, мобільний телефон та грошові кошти.

Побачивши, що другий чоловік сильно занервував, інспектори провели відносно нього поверхневу перевірку та виявили вказаний наручний годинник та телефон. Яких тільки версій не було у 31-річного чоловіка. Спочатку він розповідав, що це його речі, а потім, що знайшов їх на лавці біля чоловіка.

Свої пояснення він уже надавав слідчо-оперативній групі Сумського відділу поліції, яку інспектори викликали на місце події.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка) ККУ.

Патрульна поліція Сум надзвичайно вдячна, що сумчани дійсно небайдужі та реагують на правопорушення на вулицях міста. Зробимо наше місто безпечним разом!