Нелегали перетнули державний кордон України, ще й за фальшиві долари

Сьогодні вночі біля українсько-російського кордону прикордонники відділу «Шалигіне» Сумського загону затримали групу нелегальних мігрантів у супроводі громадянина України.


Близько 2-ї години ночі прикордонний наряд, який ніс службу в пункті пропуску «Старикове», за допомогою приладу нічного бачення помітив невідомих осіб. Вони почали швидко рухатись від лінії кордону з Росією до українського н.п. Старикове. Група реагування перехопила нічних мандрівників. Їх виявилося четверо – 3 громадян азіатської зовнішності та наш співвітчизник, місцевий житель, який супроводжував подорожувальників.  

Українець пояснив, що до нього звернулись невідомі та за винагороду запропонували перемістити через державний кордон групу осіб поза пунктом пропуску. В ході фільтраційних заходів з’ясувалось, що 200 доларів, якими з українцем розрахувались «роботодавці-нелегали», були сувенірними.

Згодом на околиці населеного пункту Старикове прикордонники виявили та затримали ще одного чоловіка азіатської зовнішності, який повідомив, що є громадянином Бангладеш.

Наразі затримані «мандрівники», які не мали при собі жодних документів, що посвідчують особу, а також громадянин України, доставлені до прикордонного підрозділу для складання всіх необхідних адміністративно-процесуальних документів.

Джерело: http://dpsu.gov.ua/