Новий керманич капітального будівництва Сумщини: що відомо про жінку з Дніпра?

Сьогодні голова Сумської ОДА своїм розпорядженням призначив Ревнівцеву Олену Юріївну начальником управління капітального будівництва ОДА. До цього новопризначена очільниця жила і працювала у Дніпрі. Що про неї відомо?


На офіційному сайті ОДА йдеться, що Олена Ревнівцева працювала диспетчером відділу електрообладнання ТОВ «Регіон» (м. Дніпро), директором ТОВ «ПромАльянс» (м. Дніпро).

Основний вид діяльності ТОВ «ПромАльянс» – неспеціалізована оптова торгівля. Також підприємство займається виробництвом гідравлічного та пневматичного устатковання, виробництвом інших кранів і клапанів та виробництвом іншого верхнього одягу.

Статутний капітал підприємства – 14 тисяч грн.

9 квітня поточного року Олена Ревнівцева подала декларацію кандидата на посаду директора департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської облдержадміністрації. Натомість через півтора місяця очолила інше управління. У декларації не зазначено членів сім’ї. Заробітна плата склала 69055 грн, ще 4145 грн – за сумісництвом.

Дохід, виплачений самозайнятій особі – сумарно склав 1 млн 667 тис грн. Майже 2 млн грн – дохід від підприємницької діяльності. Також жінка задекларувала готівкові кошти та рахунки в банках, квартири, земельні ділянки і цех з розливу мінеральних вод та безалкогольних напоїв.