Новобранці з Сумщини поповнили ряди ЗСУ та Нацгвардії

"Саме ви – нове покоління українських солдатів. І ваше завдання на наступний рік – загартовуватися, опанувати військову справу так, щоб бути готовими  захистити свій народ і зберегти мир на українській землі". З такими словами звернувся голова ОДА Микола Клочко до новобранців, які відправляються служити із Сумщини до лав Збройних Сил України.


Урочисті проводи призовників строкової служби відбулися сьогодні в Сумах біля Монументу Слави. Майбутніх захисників Вітчизни прийшли привітати та сказати напутні слова керівники області та міста, голови РДА та райрад, військові, родичі, духовенство.

Голова ОДА наголосив, що за останні роки українська армія зазнала значних змін: вона стала сильнішою та згуртованішою. Тож побажав хлопцям, аби вони збільшили в армії свою фізичну силу, мужність, патріотизм і повернулися додому справжніми чоловіками.

Його підтримав голова обласної ради Володимир Токар. "Не дивлячись на те, що сьогодні наша держава переживає складні часи, ви не стали ховатися, придумувати собі хвороби, а, як справжні чоловіки пішли служити. Це означає, що ви з тих людей, кому небайдужа доля України" – зазначив очільник депутатського корпусу. 

Цього дня до військових навчальних центрів відправилися 80 новобранців. Далі вони будуть розподілені на службу у військових підрозділах Збройних Сил України та Нацгвардії. Представники духовенства благословили та окропили святою водою новобранців на військову службу. 

Попрощавшись з родичами і друзями, тепер юнаки пройдуть курс навчання, отримають зброю та складуть присягу на вірність народові України. А далі – вишкіл у військовій частині протягом року-півтора, коли вони опановуватимуть відповідну спеціальність. За цей час чоловіки не тільки набудуть військовий досвід, але й загартують характер.