Обласна влада має намір вибудувати партнерські відносини с містом Суми

На цьому вкотре наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко під час апаратної наради після звіту керівників Сумського району


«Допомога між містом і районом має бути взаємною, – підкреслив очільник області. – Ми повинні ще раз зустрітися із міським головою Сум і обговорити всі наболілі питання. Це і співфінансування онкодиспансеру, де лікуються 40% жителів обласного центру, і вирішення проблеми із захороненням пестицидів, що розміщені на території колишнього КСП «Тепличне», і чимало інших питань, які потребують саме спільного вирішення, а міська влада поки що не йде назустріч ні області, ні Сумському району».

Голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко зазначив, що готовий долучитися до вирішення багатьох проблемних питань Сум, наприклад, із тими ж пестицидами чи полігоном для сміття, але чекає відповідних кроків і від міської влади.

«У нас на території району є склад для тимчасового зберігання непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, що накопичились у районі. Ми готові йти назустріч Сумській міській раді щодо зберігання пестицидів, які зараз знаходяться на території колишнього КСП «Тепличний». Але чекаємо співпраці із міською радою, хоча б якихось кроків назустріч. Тому що по наших проблемах ми проводимо наради, а проблеми не вирішуються», – говорив він. – Ми просто просимо до себе теж поваги і співпраці».

Зокрема однією зі спільних наболілих проблем і Сум і Сумського району є полігон для вивезення твердих побутових відходів, що розташований на території Верхньої Сироватки.

Микола Клочко наголосив, що влада міста Суми має вибудовувати партнерські відносини з областю та Сумським районом. Інакше й бути не може.