Обласна влада привітала працівників лісового та мисливського господарства Сумщини зі святом

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим Акпєров привітав працівників лісового та мисливського господарства Сумщини із професійним святом


«Вам випала непроста місія – збереження справжнього скарбу – лісу, його відновлення та раціональне використання, – говорив Вадим Акпєров. – Сумські лісгоспи сьогодні – серед найкращих в Україні. Продукція лісогосподарських підприємств Сумщини користується популярністю як в Україні, так і далеко за її межами».

За його словами, влада бачить величезний вклад лісгоспів в розвиток Сумщини. Зокрема, за 8 місяців цього року лише до обласного та місцевих бюджетів спрямовано майже 90 мільйонів гривень.

«Шановні працівники та ветерани лісового господарства, щиро дякую вам за самовідданість і вашу кропітку щоденну працю. Бажаю професійних успіхів, а вашим родинам – щастя і благополуччя. Вірте в те, що лісове господарство розвиватиметься, а Україна буде успішною», – говорив він.

Вадим Акпєров вручив кращим лісівникам почесні грамоти Кабінету Міністрів та голови облдержадміністрації.

Привітали працівників держлісгоспів з професійним святом і перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор ЧИГРИНЕЦЬ.