Обласні депутати вирішили надати на розвиток спорту понад два мільйони гривень

Обласний депутатський корпус підтримав ініціативу Громадської ради з питань фізичної культури і спорту.


На останній сесії обласні обранці проголосували за виділення понад 2 млн. грн. на розвиток спорту в області. Гроші підуть на поліпшення матеріально-технічної бази спортивних закладів, що, в свою чергу, підвищить якість підготовки спортсменів, і, зрозуміло, на підтримку галузі в цілому.

Наприклад, буде добудований адміністративно-господарський корпус стадіону Локомотив ДЮСШ Михайла Маміашвілі м.Конотоп (1млн. грн.), завершений ремонт спортзалу для єдиноборств у Сумському медколеджі (200 тис. грн.). В обласній ДЮСШ буде оновлений ​​дах і замінені вікна в спортзалі (590 тис. грн.), а також буде закуплена воротарська форма для занять хокеєм на траві і два велосипеди для велоспортсменів (100 тис. грн.)

Також виділено кошти (300 тис. грн.) на проведення навчально-тренувальних зборів і на участь у Всеукраїнських змаганнях спортсменів з неолімпійських видів спорту, які борються за ліцензії у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту (проходять раз на чотири роки).

Депутат обласної ради, керівник фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко подякував колегам депутатам за підтримку і розуміння в питаннях розвитку фізичної культури і спорту! «Якщо ми хочемо, щоб наші діти були здорові, то одних розмов тут мало – необхідно діяти!», – зазначив обранець.