Обласні депутати зберуться на Івана Купала

Голова обласної ради Володимир Токар підписав розпорядження про скликання 14 сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині ранку 7 липня у приміщенні адмінбудівлі облради.


На розгляд депутатів виносяться звіт про виконання обласного бюджету за перший квартал поточного року, зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, до обласного бюджету на 2017 рік. Також буде заслухано звіт постійної  комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, майнові та кадрові питання, серед яких питання «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради».

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень 5 липня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Засідання президії розпочнеться  цього ж дня о 16.00 в залі засідань при голові облради.

На сесію запрошуються народні депутат, члени колегії, керівники департаментів, управлінь, відділів ОДА керівники міст та районів, представники ЗМІ.