Обласні депутати зберуться на сесію 17 травня

Пленарне засідання сесії планується провести 17 травня 2019 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.


На розгляд депутатського корпусу будуть винесені питання змін до обласного бюджету Сумської області на 2019 рік, до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, до Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках» тощо.

Також депутати розглядатимуть окремі питання реорганізації закладів та установ охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, прийняття майна із комунальної власності територіальної громади міста Конотоп до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Серед іншого на сесії звітуватиме голова обласної ради про свою діяльність у 2018 році.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішення із зазначених питань будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Засідання президії обласної ради відбудеться 14 травня 2019 року о 16-00 в залі засідань при голові обласної ради.