Обласні депутати зірвали пленарне засідання сесії

Сьогодні, 15 липня, мала б відбутися чергова сесія обласної ради. Втім – не судилося. Із 64 депутатів на засідання з’явилися лише 27.


Найбільшою явка була у фракції "Батьківщина" – 11 із 14. Голови інших фракцій мотивували тим, що їх колеги по депкорпусу знаходяться у відпустках, або у відрядженнях.

Голова обласної ради Семен Салатенко звернувся до представників СБУ вияснити причини такої масової неявки народних обранців.

Представники громадськості заявили, що наступного разу депутатів будуть приводити на засідання під "особистим контролем", оскільки зриви сесії, коли вчасно не розподілений бюджет і не виділяються кошти, – інколи вартують людям життя.

Окрім того, на цьому пленарному засіданні мали б відбутися зміни до обласного бюджету, програми соціально-економічного розвитку. Стояло питання виділення автомобіля учаснику АТО, який залишився без двох ніг, розподілення коштів на виконання депутатських повноважень, визнання добровольців учасниками бойових дій тощо. Всього депутати мали розглянути 37 питань порядку денного.

Наступне пленарне засідання може відбутися не раніше як через 10 днів.