Очільник фіскальної служби Сумщини Олексій Мазуренко поїхав у зону проведення АТО

Більше двох років тому на сході України почав працювати спеціальний підрозділ ДФС «Фантом», завдання якого — протидіяти нелегальним товаропотокам. Адже машини, вщент напаковані контрабандними товарами, трапляються фіскалам, що несуть службу в зоні АТО, майже щодня. Перевізники вишукують будь-яку змогу й шляхи, щоб доставити вантажі на підконтрольну бойовикам територію. Тому працівники податкової міліції воюють у цих «гарячих» точках.


Навідати особовий склад сумських податкових міліціонерів, які несуть службу в гарячих точках, приїхав начальника ГУ ДФС у Сумській області Олексій Мазуренко разом з Юрієм Мельником, заступником начальника ГУ ДФС у Сумській області та Сергієм Маслаком, заступником начальника оперативного управління податкової міліції Сумщини. Своїм колегам привезли продукти харчування та засоби гігієни.

Олексій Мазуренко відзначив професіоналізм бійців, які перебувають в зоні АТО.

– Наші воїни професіонали, дисципліновані, достойно виконують бойові завдання. Діють тактично грамотно і дають гідну відсіч противнику, – сказав Олексій Мазуренко.

Керівники ГУ ДФС вручили воїнам подяки за сумлінну та бездоганну службу.

Цей візит керівників ГУ ДФС Сумщини неабияк підтримав бойовий дух та підняв настрій хлопцям. Кажуть, приємно відчути, що про них не забувають, а це додає впевненості.