Очільник області Роман Грищенко акцентував увагу громади на погіршенні епідеміологічної ситуації

Про ситуацію з епідемією COVID-19 голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко розповів у своєму відеозверненні.


Вже другий день поспіль в Україні фіксуються антирекорди за кількістю хворих на COVID-19.

“24 червня у нашій державі захворіло 940 людей, сьогодні ця цифра зросла до 994. На Сумщині статистика також невтішна, – акцентував увагу Роман Грищенко. – Щодня лабораторний центр виявляє нові випадки інфекції, і їх значно більше, ніж це було навесні. Якщо ця тенденція зберігатиметься й надалі, а чинні протиепідемічні заходи не дадуть очікуваного ефекту, ми знову будемо вимушені звертатися до жорсткого карантину. Адже переважна більшість населення не дотримується заходів безпеки, про які ми постійно говоримо. Це і соціальна дистанція, і носіння масок, і дезінфекція. На жаль, ці прості правила порушуються дуже часто і практично усіма”.

Роман Грищенко звернув увагу мешканців області, що недопущення зростання захворюваності – це справа кожного з нас.

“Дотримуйтеся заходів індивідуального захисту, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону, також своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників. Бережіть себе і своїх близьких. Лише так ми зможемо подолати цю пандемію”, – резюмував очільник області.