Очільник поліції Сумщини отримав звання генерала поліції третього рангу

Про це сьогодні стало відомо на урочистостях, які відбулися з нагоди другої річниці створення Національної поліції України.


Під час заходу Микола Лушпієнко зазначив, що був останнім серед поліцейських Сумщини, хто пройшов атестацію. Це він зробив свідомо, аби особисто завершити процедуру переходу в поліцію усього особового складу.

З черговим званням генерала поліції третього рангу вітали представники силового блоку Сумщини, керівництво області.

Нагадамо, з нагоди професійного свята глава держави Петро Порошенко вручив високі державні нагороди службовцям Національної поліції, які відзначилися при виконанні своїх обов’язків. Він підкреслив, що країна пишається своїми поліцейськими, які гідно захищають державу і українців.

За особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов’язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм цього дня орденами та медалями нагороджено 30 поліцейських.

Крім того у День поліції присвоєне чергове звання генерала другого рангу очільнику Національної поліції Сергію Князєву. Чергові звання також отримали начальник ГУНП в Луганській області Сергій Коміссаров, начальник ГУНП в Полтавській області Олег Бех, начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко, начальник ГУНП в Миколаївській області Юрій Мороз.