Очільники єпархій УПЦ Сумської області не братимуть участь у створенні Української помісної церкви

Саме так можна розцінити заяву місцевих архієреїв Української Православної Церкви (Московського Патріархату), у якій вони висловили підтримку Митрополиту Київському і всєї України Онуфрію.


Звернення підписали митрополит Сумський і Охтирський Євлогій, Архієпископ Роменський та Буринський Іосиф та Архієпископ Конотопський та Глухівський Роман.

У оприлюдненому документі голови єпархій заявили, що зміна статусу Української православної церкви суперечить інтересам віруючих Сумщини та висловили пітримку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, як «законному и единому Предстоятелю Украинской Православной Церкви».

Зазначимо, що після ухвалення рішення Вселенським Патріархатом про надання автокефалії Українській помісній церкві, очільник Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет заявив, що у створенні єдиної церкви готові взяти участь УПЦ КП, Українська автокефальна православна церква та окремі єпископи Української Православної Церкви Московського патріархату. При цьому, не були названі прізвища архієреїв, які підтримують автокефалію.

Заява голів єпархій УПЦ в Сумській області була поширена в день, коли в нашій області побував очільник УПЦ КП  Філарет.  

УПЦ

Джерело: golos-chasu.info