Одна з можливих форм зайнятості – військова служба за контрактом

Одним із основних пріоритетів в роботі служби зайнятості Сумщини є забезпечення чіткої співпраці з військкоматами області в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних на військову службу на умовах контракту, підвищення престижності військової професії.


З метою поширення інформації про службу за контрактом в Збройних Силах України із січня по квітень нинішнього року представники військкоматів відвідали 4 семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України (Лебединський – 2 семінари, Охтирський міськрайонні, Сумський міський центри зайнятості), на яких надали інформацію про наявні вакансії, ознайомили з умовами та термінами контрактної служби, соціальними гарантіями для військовослужбовців та їх сімей. Проведено 4 міні-ярмарки вакансій – у Лебединському, Роменському міськрайонних, Сумському міському, Тростянецькому районному центрах зайнятості.

Як результат тісної співпраці, з 81 клієнта служби зайнятості, котрі пройшли співбесіду, 29 виявили бажання і вже працевлаштовані на контрактну службу у Збройних Силах України.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, проходження військової служби за контрактом – гарна альтернатива працевлаштуванню. Висока заробітна плата та соціальне забезпечення є привабливими як для тих, хто не має роботи, так і для людей, які бажають її змінити.