Однопартійці визнали незадовільною роботу сільського голови Верхньої Сироватки

Політична рада Сумської обласної організації Соціал-демократичної партії, на якій був присутній народний депутат Олександр Сугоняко, розглянула звернення ініціативної групи с. Верхня Сироватка про відкликання з посади сільського голови села Алли Александрової, кандидатура якої була висунута партією.


Протягом півроку у селі відбувається жорстке протистояння Алли Александрової з односельцями. Це питання нодноразово розглядалося не лише у Верхній Сироватці, а й в обласній раді та з народними депутатами. Доходило навіть до бійок.

Однопартійці одіозної голови сільради зазначили, що законом  відкликання  кандидата від партії не передбачено, тому будь-які рішення Політради з цього приводу можуть мати тільки рекомендаційний характер.

Водночас члени Політради зазначали, що не можуть ігнорувати звернення громади та факт протистояння. Під час обговорення дії Алли Александрової піддали критиці. Вона, на думку партійців, не змогла налагодити контакт з частиною громади, а також з депутатською фракцією СДП у райраді, та не зовсім відповідально поставилася до освоєння коштів з Державного фонду регіонального розвитку, які надійшли до Верхньої Сироватки. Відтак значна  частина коштів не була використана і повернулася у Державний бюджет. 

У результаті обговорення більшістю голосів була прийнята резолюція, якою робота Алли Александрової була визнана незадовільною у частині освоєння коштів ДФРР, їй було рекомендовано спробувати виправити ситуацію та налагодити контакт з громадою та однопартійцями.

Тож "війна" триває…