Оголошено набір на “Школу молодих жінок-політиків 2016”

Національний Демократичний Інститут (NDI) за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» оголошує набір учасниць, віком від 18 до 28 років, для участі у «Школі молодих жінок-політиків», яка відбудеться 25-27 листопада у м. Києві.


Мета «Школи молодих жінок-політиків» – виховання у патріотичному дусі нової генерації молодих жінок-політиків, надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України.

Для участі у відборі до Школи необхідно до 15 листопада (включно) надіслати на електронну адресу women.politics.school@gmail.com своє коротке резюме та есе на тему: «Чи потрібні квоти для жінок в Парламенті та місцевих радах?». Есе має бути виконане 14-м шрифтом TimesNewRoman і за обсягом не перевищувати 1,5-2 сторінки А4. Переможці відбору будуть оголошені 21 листопада 2016 р. Участь у Школі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Організатори забезпечують проживання та харчування учасниць. Проїзд учасниці оплачують самостійно. За додатковою інформацією прохання звертатися до оргкомітету Школи за електронною адресою julia.ganyuk94@gmail.com або за телефонами: (099) 093 39 72, (093) 495 41 35 (Юлія).