Олександр Будник надав допомогу в ремонті санітарно-гігієнічної кімнати для малят

Голова фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександр Будник взяв участь у відкритті оновленої санітарно-гігієнічної кімнати для малят у Братеничанській філії Великописарівської школи. Приміщення обладнане спільними зусиллями депутата і відділу освіти райдержадміністрації.


Разом із завідуючою Людмилою Танєнковою Олександр Будник розрізав символічну стрічку до відремонтованої кімнати, де сьогодні створені всі умови для повноцінного виховання дітей і нарешті встановлена нова пральна машина.

За небайдужість до філії та матеріальну допомогу у вирішенні проблем навчального закладу Людмила Танєнкова вручила Олександру Буднику подяку.

Нагадаємо, депутат закріплений за Великописарівським районом і головним пріоритетом у своїй роботи вважає підтримку закладів соціальної сфери: саме на їхній розвиток і на зміцнення матеріальної бази він спрямував левову частку своїх депутатських коштів. Крім того, декілька шкіл району за сприяння Олександра Будника у цьому році отримали фінансування з обласного бюджету.