Олександр Лисенко офіційно приступив до обов’язків міського голови Сум

Сьогодні розпочалося засідання I сесії Сумської міської ради VIII скликання.


Після оголошення результатів виборів, Сумська міська територіальна виборча комісія вручила переможцю виборів на посаду міського голови Олександру Лисенку колар як символ влади і посвідчення міського голови.

Потому Олександр Лисенко склав присягу Сумського міського голови та отримав від міської ТВК посвідчення очільника Сум: «Урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України. Неухильно дотримуватися Конституції України та законів України. Сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки».

Олександр Лисенко подякував сумчанам за підтримку та довіру на виборах і пообіцяв працювати над розвитком міста. Серед пріоритетних напрямків у своїй діяльності він назвав медичну галузь, розвиток економічної складової, екологію.

«Якби складно не було, які б складні і важливі рішення нам з вами не треба було приймати я хочу вам всім сказати, що я завжди буду казати правду, якою б вона не була», – зауважив очільник Сум.

У своїй промові він звернувся і до новообраних депутатів міської ради: «Ми отримали посвідчення, статус, повноваження, але це все другорядне. Перш за все ми з вами отримали накази громади і їхню довіру. І від того, як ми з вами скористаємося своїми можливостями залежить майбутнє нашого міста і кожного його жителя. Ми повинні розуміти, що те гасло, з яким наша команда йшла на вибори – «Ініціативи сумчан – наш план дій», повинно стати девізом нашої роботи. Бажаю всім успіху і плідної праці на благо нашого рідного міста Суми і нашої країни!».

З приводу кадрових призначень, Олександр Лисенко запропонував всім учасникам виборчих перегонів на посаду міського голови запропонувати кандидатури заступників і обрати колективно.

Привітав із початком роботи новообраного міського голову у даному скликанні та депутатів і голова Верховної Ради Дмитро Разумков.