Олександр Лисенко привітав будівельників з професійним святом

Щороку в другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника. З цієї нагоди у Палаці культури «Хімік» відбулись урочистості заходи. Привітати представників будівельної галузі Сум завітав і очільник міста Олександр Лисенко.


За його словами, сьогодні будівельники – це соціально відповідальний бізнес, з яким дуже приємно співпрацювати, адже свою роботу вони виконують вчасно і якісно.

«Спільними зусиллями ми реконструюємо парки і сквери, зводимо сучасні комфортні житлові комплекси, добудовуємо лікарні, дитсадки, заклади соціально-культурної сфери та інші об’єкти інфраструктури. У планах – чимало нових проектів, тож ми покладаємо на вас великі сподівання», – звернувся до присутніх Олександр Лисенко.

Міський голова привітав будівельників з прийдешнім професійним святом, побажав натхнення у майбутніх проектах та стабільності у теперішніх.

«Мені дуже приємно, що сьогодні я маю нагоду подякувати кожному з вас за сприяння у розвитку Сум. Міська влада максимально відкрита до співпраці та робитиме все можливе для того, аби будівельна галузь розвивалася, а наше місто – процвітало», – зауважив він.

Окремі слова вдячності були адресовані ветеранам будівельної сфери та профспілковим організаціям.

Кращих представників галузі очільник обласного центру відзначив Почесними грамотами міського голови.