Олександр Лисенко привітав сумчан із завершенням навчального року

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час LХХV сесії Сумської міської ради звернувся до школярів, освітян та батьківської громадськості з нагоди завершення навчального року.


Міський голова зазначив, що нинішній навчальний рік приніс нові виклики для освітян, і вони успішно з ними впорались. Він подякував усім працівникам галузі за те, що швидко адаптувались до нових умов та ефективно організували навчання в умовах карантину.

«Цей навчальний рік завершується без традиційних останніх дзвоників, але все одно це свято, з яким я всіх вітаю. Дякуємо вчителям і директорам шкіл, а такі є і серед депутатів міської ради, працівникам профільного управління, що, вперше стикнувшись із навчанням в онлайн-режимі, змогли це зробити Ситуація, що склалась, показала, що ми можемо це робити, і в майбутньому це допоможе нам результативніше працювати», – зазначив Олександр Лисенко.

Батьківській громадськості очільник міста висловив вдячність за терпіння і сприйняття ситуації. Школярам посадовець побажав з користю провести канікули та 1 вересня повернутись до оновлених за літо шкіл.