Олександр Лисенко: Щодня працюємо над вирішенням болючого питання роботи Котельні Північного промвузла

Міський голова Олександр Лисенко під час позачергового засідання виконавчого комітету повідомив про комплекс заходів, яких вживає міська влада для вирішення питання початку та проходження опалювального сезону в зоні обслуговування Дирекції «Котельня Північного промвузла».


Насамперед очільник Сум зупинився на можливості надання містом фінансової підтримки КППВ в якості передплати за опалення бюджетної сфери міста. Загалом з міської скарбниці на дані цілі планують спрямувати 10 млн гривень.

Також Олександр Лисенко повідомив, що міська влада працює над тим, аби Котельня отримала номінації на газ, і над вирішенням долі КППВ.

«Вчора відбулось засідання робочої групи за участі керівництва міста та АТ «Сумське НВО», під час якого йшлось про обов’язкову реструктуризацію боргу КППВ за спожитий газ. Наразі у НАК «Нафтогаз України» від представників робочої групи, від виконавчого комітету вже прийняли документи, які необхідні для підписання договору про реструктуризацію боргу. Після того як цей договір буде підписано, КППВ отримає ліміти на газ, – сказав очільник міста. – Спільно з КППВ ми працюємо над виробленням проєкту можливого консорціуму – створенням підприємства, яке матиме можливість експлуатувати станцію в найближчий опалювальний сезон. Сьогодні є така ініціатива з боку КППВ, адже ви знаєте, що усі чотири організації, з якими КППВ проводило перемовини, відмовились орендувати майновий комплекс Котельні».

Тим часом бюджетні заклади соціально-гуманітарної сфери міста готуються до опалювального сезону, і як зазначили представники управління освіти та відділу охорони здоров’я, усі школи, дитсадочки та лікувально-профілактичні установи отримають акти готовності вчасно.

А от ситуація з підготовкою житлового фонду є не такою втішною. Як доповіла в. о. директора департаменту інфраструктури міста Тетяна ВЛАСЕНКО, деякі обслуговуючі організації значно відстають від графіка. Серед таких: ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс», ТОВ «КК «ДомКом Суми».

З огляду на ситуацію члени виконавчого комітету визнали роботу департаменту інфраструктури міста та відповідних організацій в частині підготовки до опалювального сезону недостатньою. Також зобов’язали підприємства, установи, організації міста незалежно від форми власності, виконавчі органи, які беруть участь у підготовці міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, у термін до 20 вересня 2019 року завершити відповідні та скласти відповідні акти готовності. У цей же самий термін КППВ АТ «Сумське НВО» зобов’язане здійснити комплекс заходів щодо реструктуризації заборгованості за спожитий газ та технічної підготовки Котельні до нового опалювального сезону.

Окрім того, члени виконавчого комітету змінили персональний склад робочої групи з вирішення питань щодо забезпечення теплопостачання та гарячої води на території обслуговування Дирекції «Котельня Північного промвузла» АТ Сумське НВО» та надали робочій групі додатковий час, до 5 вересня, на те , щоб узагальнити напрацьоване та представити його членам виконавчого комітету.

Джерело smr.gov.ua