У Сумах міський голова вирішує питання з теплопостачанням

Міський голова Сум Олександр Лисенко повідомив сумчан стосовно питання теплопостачання у будинки, що обслуговує підприємство котельні Північного промвузла.


Сьогодні у Сумах відбулось друге пленарне засідання LIX сесії Сумської міської ради. Повноваження вести засідання сесії мер Сум Олександр Лисенко передав секретарю ради Андрію Баранову, оскільки сам мав терміново їхати до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України по питанню теплопостачання у будинки, що обслуговує підприємство котельні Північного промвузла, – про це очільник обласного центру повідомив у мережі  Facebook.

“Повинен вам повідомити, що у Міністерстві напрацювали спільний план дій та у режимі постійного обговорення ми рухаємся до вирішення цього надважливого питання. На сьогодні воно стосується приватних компаній, але я, як міський голова і також керівники профільного Міністерства не маємо права стояти осторонь і розраховувати виключно на керівництво котельні. Доречі, у Міністерстві отримав дієві поради та повне порозуміння нашої спільної проблеми. Оскільки питання вимагає консолідації зусиль усіх учасників переговорів на наступному тижні у НАК “Нафтогаз” запланована нарада за обов’язкової участі керівництва СМНВО. Я особисто знаходжусь у цілодобовому режимі діалогу з усіма сторонами”, – зауважив він.

Окрім цього, у дописі Олександр Лисенко торкнувся питання постачання гарячої води: “Знаю, що багатьох містян турбує постачання гарячої води. Це питання також вирішується. Вже відновлюється графік температурного режиму водопостачання та проводяться регламентні роботи у будинках, де його досі не відновлено. Керівництво ТОВ «Теплоенерго» запевняє, що за декілька днів питання буде повністю вирішене. Друзі! Прошу вашого розуміння, працюємо у посиленому режимі! Обіцяю інформувати про нові подробиці діалогу!”