Олександр Стрельченко: Ми продемонстрували, що плідно працюємо не лише у передвиборчий час, а постійно

Сьогодні на Сумщині відбувається колосальне об’єднання! До “Опозиційної платформи – За життя” щотижня приєднується багато громадських організацій, політичних лідерів, представників різних професій. Тепер до команди долучилися ще й промисловці та будівельники.


Керівник обласної організації ОП-ЗЖ, депутат обласної ради Олександр Стрельченко говорить, така позиція громадськості їм дуже імпонує. Для партійців це є сигналом, що усі ці роки опозиціонери були на правильному шляху!

«Багато людей бачать реальні результати нашої роботи. Ми продемонстрували, що плідно працюємо не лише у передвиборчий час для рейтингів, а постійно. Тому сьогодні з нами в одній команді – цілеспрямовані, професійні та відповідальні громадяни. Люди, які готові покращувати життя жителів Сумщини і захищати їхні інтереси», – наголошує Стрельченко.

Один із них – почесний громадянин міста Суми, відомий будівельник, почесний президент ПАТ “Сумбуд” Рубен Сумбатов. Він наголошує на великих перепонах для галузі і висловлює своє бажання, аби в нашій країні політика працювала на людей, а не навпаки, як це відбувається сьогодні.

Керівник відділу продажів ПАТ «Сумбуд» Сергій Сумбатов додає, що будівельна галузь, яка є основоположною у розвитку економіки, практично кинута на самовиживання. «Сьогодні у нас є вибір: або залишатися сум’янами і сумувати, від’їжджаючи на заробітки до чужих країн, або перетворюватися на справжніх сумчан і будувати своє місто. Останнє можливо, завдячуючи досвіду людей, які дійсно хочуть розвитку нашій країні. Сьогодні ці люди об’єднуються і вступають до “Опозиційної платформи – За життя», – висловив своє бачення будівельник.

Декілька тижнів тому, закликавши  небайдужих до долі рідного міста та області  людей об’єднатися,  представники  “Опозиційної платформи – За життя” навіть не сподівалися, що їх ідея стане масовим рухом.  Місцеві політики, громадські активісти,  промисловці,фахівці в різних галузях – всі  говорять про необхідність змін.

«Останнім часом до управління державою потрапило дуже багато випадкових людей без досвіду, без зрозумілих цілей, без організаційних здібностей. Це зіграло лише на негатив. І очевидно, що настав час змінювати все. Тому особисто я прийняв рішення приєднатися до команди професіоналів, аби працювати на благо міста і його жителів. Аби зробити Суми яскравішим, комфортним, зручним для життя і інвестиційно-привабливим. Треба рухатися лише вперед єдиною об’єднаною командою», – зазначив директор ТОВ «Дахбудцентр» Олександр Корольов.